Nechte se inspirovat a vytvořte něco úžasného. každý nějak začíná a my vám s tím rádi pomůžeme. Kurzy jsme vytvořili, abychom předali naše znalosti dále. Klademe veliký důraz na osobní přístup, proto je kapacita všech kurzu omezená, po domluvě lze sjednat i individuální kurzy pro jednotlivce.

g_ok-4.JPG

Nevíte si rady se svým fotoaparátem? Netrapte se. Přijďte k nám a my vám se vším rádi pomůžeme. Projdeme si spolu teorii, abyste se orientovali v základních pojmech ve fotografii. Všechno si názorně ukážeme v praxi a vašemu trápení nad neostrými a světlými fotkami bude jednou pro vždy konec. 

Základy ovládání fotoaparátu

2.200,- Kč

N4.jpg

Na tomto kurzu si ukážeme jak pracovat se světlem, odraznou deskou a modelkou. Vysvětlíme si, jak je důležitý výběr místa a oblečení. 

V ceně:

Modelka

Vizážistka

Jak na portrétní fotografii

3.900,-Kč

svatba-302.jpg

Tento kurz je určen pro pokročilé fotografy, kteří plně ovládají svůj fotoaparát a mají minimální, či žádné zkušenosti se svatbou. Obrovskou výhodou je, že si můžete tímto rozšířit své portfólio. Kurz je rozdělen do tří dnů. První den je teoretická část, řekneme si tipy a triky a projdeme společně přípravu na svatbu. Druhý den strávíte s námi přímo na svatbě. Třetí den je společné ohlédnutí za svatbou, selekce a příprava fotek v lightroomu. 

KURZ JE POUZE INDIVIDUÁLNÍ

Staň se svatebním fotografem

12.800,-Kč

grafika-ltr.jpg

Zdokonalte svoji fotografii postprodukcí. Projdeme si jednotlivé prvky programu. Vysvětlíme si názorně korekci expozice, barev, šumu a spousty dalšího. Jak pracovat s filtry, výběrem a selekcí fotek. Jednoduše, posuňte se o krok dále.

Lightroom od importu po export

3.000,-Kč

foto  ·  video  ·  grafika  ·  animace  ·  ilustrace  ·  kontakt

© 2016 Colorpix Production | David Borovička & Gábi Hájková

 

+420 775 720 202

production@colorpix.cz

Jablonec nad Nisou

...zahraniční zakázky pro nás nejsou překážkou...

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon