FOTKY S PŘÍBĚHEM

DÁRKOVÉ POUKAZY S LÁSKOU

2018

|

Poukazů je omezený počet. 

 

POUKAZ NA RODINNÉ A SKUPINOVÉ FOTOGRAFIE

CENA POUKAZU 950,- Kč / původní cena 1200,- a 1400,- Kč

 

Tento poukaz je vhodný jak pro celou rodinu s dětmi, tak i pro skupinu kamarádů. Rozdíl oproti portrétovému focení je takový, že jsou fotografie upravovány jemně a s citem bez profesionální retuše. Veškeré povedené fotografie vybírá fotograf.  

V poukazu je zahrnuto 8-20ks jemně a s citem upravených fotografií v tiskové kvalitě.

Focení probíhá v ateliéru, exteriéru, nebo přímo u Vás doma po dobu jedné hodiny, kde vznikne přibližně cca 60 fotografií. Z těchto fotografií se vyberou všechny povedené fotografie, kterých bývá v rozmezí od 8-20 ks, ty Vám zašleme v elektronické podobě. Neupravené fotografie neodevzdáváme. V případě výběru fotografování v exteriéru nebo přímo u Vás doma si účtujeme dopravu mimo Jablonec nad Nisou 6 Kč/km.

.

POUKAZ NA PORTRÉTOVÉ FOTOGRAFIE

CENA POUKAZU 950,- Kč / původní cena 1500,-

 

Při portrétovém fotografování se dbá na každý detail. Všechny výsledné fotografie jsou upravené profesionální postprodukcí. Tento typ fotografie se nejčastěji využívá k profesionální prezentaci, nebo k soukromým účelům. Jedná se o firemní fotografie, fotografie do modních lookbooků, časopisů, portfolia, fotografie na sociální sítě, nebo fotografie, kterými chcete ohromit své blízké i ve formě dárků. 

V poukazu je zahrnuto 5ks profesionálně upravených fotografií v tiskové kvalitě.

Fotografování trvá jednu hodinu u nás v ateliéru nebo exteriéru, ze kterého vznikne přibližně 60 fotografií na výběr. Z těchto fotografií si můžete sami vybrat 5 nejlepších fotografií, nebo výběr necháte na nás a my je profesionálně upravíme. Neupravené fotografie neodevzdáváme. V případě výběru fotografování v exteriéru si účtujeme dopravu mimo Jablonec nad Nisou 6 Kč/km.

POUKAZ NA MÍRU

Pokud budete mít zájem o poukaz na jiné naše služby, napište nám a rádi se s Vámi domluvíme. Dále se věnujeme například malování obrazů na zakázku, grafickému desingu, malování na zeď a videotvorbě všeho druhu. V těchto oborech je každá práce velice odlišná a s tím je spojeno velké cenové rozpětí. proto nejsme schopni udělat již předdefinovaný poukaz.

Příklad: Víte, že se budou dva Vaši kamarádi, nebo členové rodiny v příštím roce brát a chtěli byste jim dát krásný svatební dar. Chtěli byste jim udělat radost ve formě poukazu například na předsvatební video, nebo třeba poukaz na design svatebního oznámení na míru? Stačí napsat a určitě se domluvíme! :-)

Máte zájem o některý z poukazů?

Kontaktujte nás!

tel: 775 720 202

email:

Výborně! Zpráva byla přijata.