SVATBA MÍŠI A DAVIDA

4.10.2016

Protože se měla svatba Míši a Davida konat venku, všichni jsme se, až do poslední chvíle, modlili, aby nepršelo. Přeci jen už je podzim a počasí u nás na severu je trochu nevyzpytatelné. Naštěstí jsme se probudili do slunečného dne a začali si chystat všechno vybavení. Na tento den jsme se moc těšili, i když jsme věděli, že nás čeká namáhavá práce, která se protáhne až do brzkých ranních hodin. Těsně před polednem nás vyzvedl ženich, abychom mohli nafotit přípravy na místě, kde se konala celá svatba. Svatba probíhala na chatě Agáta, která leží na klidném místě v Lučanech nad Nisou v Jizerských horách. 

 

 

Postupně začali chodit hosté. Míša a David jsou naši příbuzní a proto jsme většinu lidí znali, což bylo příjemné, ale na druhou stranu jsme byli trochu nervózní z toho, že nás celá rodina uvidí přímo v "akci". Obřad, který je pro fotografy nejspíš nejstresovější okamžik ze svatby, se konal ve 14:00 hodin. Každý obřad má většinou stejný scénář, ale fotograf musí počítat s tím, že se může cokoli změnit, proto předvídá, aby správně zachytil okamžiky, jako je příchod družiček, ženicha a nevěsty, nasazování prstýnků, polibek, rodiče od ženicha, rodiče od nevěsty a u toho dbát na to, aby měl vše kompozičně a světelně správně. Dává si pozor na to, aby nikdo neměl zavřené oči nebo se nešklebil. Ne vždycky jde vše podle fotografových představ a proto musí improvizovat. To vše musí stihnout během cca 15ti minut. Proto chodíme na svatby zásadně ve dvou, aby nám nic neuniklo a abychom měli všechny tyto okamžiky zachycené. Oddávající pronesl svá slova, ženich a nevěsta si řekli ANO. Tato chvíle byla velice dojemná a fotografka Gábi si musela za foťákem utřít nejednu slzičku. Poté následoval novomanželský polibek, rozbíjení talíře a přenesení nevěsty přes práh. 

 

 

Hosté se začali pomalu přesouvat do sálu ve kterém proběhl ženichův proslov a krájení svatebního dortu. Tento krásný dort upekla ženichova maminka, která je velice šikovná. Až se budeme brát jednou my dva, určitě si necháme upéct dort od ní, protože nejen že vypadají její dorty vzhledově krásně, ale i výborně chutnají, což se o většině dortů říci nedá. 

 

 

Poté následovalo novomanželské focení na které byla jen hrstka času. Novomanželé netoužili po velkém množství aranžovaných fotek, ale spíše chtěli, abychom se ubírali směrem focení momentek, což se díky našemu novému blesku povedlo. Fotili jsme tance, hry a snažili se zachytit všechny emoce, které provázeli celou akci. 

 

 

Na této svatbě bylo všude plno dětí, které se staly oběťmi našeho fotoaparátu. Vznikla spousta nádherných dětských fotek na které jsme opravdu hrdí.

 

 

Udělali jsme posledních pár fotografií při půlnočním překvapení a příjemně unavení odjeli po půlnoci domů. Tímto dnem práce profesionálního fotografa zdaleka nekončí. Další týden jsme po večerech třídili a upravovali velké množství fotografií. Dáváme si záležet na tom, aby každá fotografie vypadala krásně a dělala nám skvělou vizitku. Nikdy nic neodflakujeme, aby byli novomanželé více než spokojení a proto následná úprava fotek trvá cca 2 týdny.

 

 

 

Tato svatba byla krásná od začátku až do konce. Jsme moc vděční, že jsme tuto svatbu mohli fotit právě my a moc za to novomanželům děkujeme a přejeme jim to nejdůležitější, aby jejich manželství bylo šťastné až do smrti. 

 

CELÁ GALERIE

 

Sezóna pomalu končí a před námi je jedna z posledních svateb tohoto roku, proto jsme už začali rezervovat termíny na další rok. Pokud se Vám líbí naše fotky, nebojte se nás kontaktovat, abychom si Vás co nejdříve zarezervovali a nestalo se, že bude termín již obsazený. 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Oblíbené příspěvky

Jednu PŘEDSVATEBNÍ prosím!

11.5.2018

1/5
Please reload

Nedávné příspěvky

October 21, 2017

January 5, 2017

December 19, 2016

Please reload

Sledujte nás

foto  ·  video  ·  grafika  ·  animace  ·  ilustrace  ·  kontakt

© 2016 Colorpix Production | David Borovička & Gábi Hájková

 

+420 775 720 202

production@colorpix.cz

Jablonec nad Nisou

...zahraniční zakázky pro nás nejsou překážkou...

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon