KREATIVNÍ VÍKEND

4.11.2016

Minulý týden jsem byla nemocná a jak to tak už bývá, všechna práce se mi za tu dobu pěkně nahromadila. Dokončovali jsme úpravu svatby, videoklipu a zároveň jsme si přestavovali naší novou pracovnu. Kamarádka mě poprosila, zdali bych jí nenamalovala pruhy do pokoje. Odstěhovala se do Prahy a chtěla si nový byteček trochu zútulnit. Když se mi udělalo trochu lépe, naplánovala jsem si pětidenní výlet do Prahy, vstříc novým zážitkům. 

 

Ve čtvrtek ráno jsem vyrazila, ověšena cestovní taškou ve které byly převážně malířské a kresebné pomůcky, nějaké to oblečení a aby toho nebylo málo, tak jsem nesla velké školní pravítko. 

 

Dorazila jsem do Prahy a pustila se do práce. Nejprve jsme s Hankou musely koupit černou barvu, potom změřit a oblepit celou zeď, aby byly pruhy dokonale rovné. Dalo nám to zabrat a protože jsme měly hlad, vyrazily jsme na running sushi na Černý most. Přeci jen jsem byla po dlouhé době v Praze a tak jsem zašla rovnou i do Ikei, kde jsem si koupila rámečky na moje obrázky z projektu, které budou viset v naší pracovně. 

 

 

 

Po návratu jsem pokračovala v malování až do půlnoci a stále nebylo hotovo. Práce trvala ještě půlku druhého dne, ale výsledek stál za to! Udělaly jsme ještě pár tématických fotek a rozloučily se. Tímto moje návštěva hlavní města zdaleka nekončila.

 

V pátek večer jsem viděla po dlouhé době kamarády a poseděli jsme v čajovně Ruspina, která mě mile překvapila. Druhý den se Janička upravila a vyrazily jsme fotit do parku Grébovka. Vypadalo to tam vážně nádherně. Janička má zkušenosti s modelingem a proto pro mě, fotografku, je práce s ní mnohem lehčí než s lidmi, kteří se ještě nikdy nefotili. Protože nám byla zima, vydaly jsme se zpátky domů, kde se pokračovalo ve focení glamour. 

 

 

 

Tento víkend jsem zažila spoustu zážitků, ale největší byl pro mě asi v pondělí. Asi před dvěma týdny jsem se přihlásila do soutěže CoolHunters. Vyskočilo mi to jako odkaz na fb, tak jsem si řekla, že to zkusím. Bez rozmyšlení jsem poslala video ve kterém maluji Flashe. 

 

 

 

CoolHunters je soutěž talentů, ve které mohu vyhrát sto tisíc, abych si splnila svůj sen. Mým nynějším snem je zařízení ateliéru, abychom mohli fotit i v zimě a aby nás to posunulo zase o kus dále. Nicméně soutěž nepodstupuji kvůli penězům, ale spíše pro to, abych získala nové kontakty a rozhodila sítě. Soutěží se ve čtyřech kategoriích - music, art, dance, freestyle. Já soutěžím samozřejmě v kategorii ART s mým malováním a kreslením. Soutěž zahrnuje několik kol, já jsem se zatím dostala do semifinále, kde nás je dohromady dvacet, tudíž jsem v mé kategorii mezi 5ti nejlepšími z celé ČR. Už toto je pro mě obrovský úspěch.

 

 

 

V pondělí o mně natáčeli videospot, kterého jsem se bála asi nejvíc. Nevadí mi, když na mě někdo kouká při malování a nebo při mojí práci, ale když mám mluvit do kamery, tak je to prostě katastrofa. Přijela jsem na místo natáčení a hned ze začátku jsme udělali rozhovor. To nejhorší na začátek, uf. Dostala jsem tričko CoolHunters na památku a pak mě natáčeli, jak si kreslím. Video vyjde 7.11. a poté budete moci hlasovat, abyste mě posunuli do dalšího kola, kde budou jen dva v každé kategorii. Pojedou na akci a budou muset předvádět svůj talent naživo. Tam se rozhodne, kdo nakonec vyhraje. 

 

 

 

Byl to pro mě zajímavý zážitek, být jednou před kamerou a ne za ní. Je to obtížné, když se člověk trochu stydí. Uvidíme, jak to všechno dopadne, teď už to bude jen na Vás, zdali pro mě budete hlasovat.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Oblíbené příspěvky

Jednu PŘEDSVATEBNÍ prosím!

11.5.2018

1/5
Please reload

Nedávné příspěvky

October 21, 2017

January 5, 2017

December 19, 2016

Please reload

Sledujte nás

foto  ·  video  ·  grafika  ·  animace  ·  ilustrace  ·  kontakt

© 2016 Colorpix Production | David Borovička & Gábi Hájková

 

+420 775 720 202

production@colorpix.cz

Jablonec nad Nisou

...zahraniční zakázky pro nás nejsou překážkou...

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon