PROJEKT | VESMÍR

27.11.2016

Včera ráno jsem se vzbudila a přemýšlela, co nového bych mohla vytvořit. Venku bylo vážně hnusně a tak jsem si řekla, že pomaluji posledních pár malých pláten a tak vytvořím můj už druhý projekt, tedy v tomto případě spíše miniprojekt. David se věnoval tvorbě Vánočních poukázek, které si budete moci už brzo pořídit jako dárek pro Vaše blízké za speciální ceny.

 

 

Nad hlavním motivem jsou dlouho nedumala. Vesmír byl pro mě jasná volba, chtěla jsem se držet toho, s čím jsem začala u některých obrázků v PROJEKTU | Skicák (článek ZDE).  Vesmír značí to co bylo, je a bude. Je to něco neprobádaného a úžasného. Protože u mě na zdi už není místo, nabízím Vám tyto obrázky k prodeji. Věřím, že by někomu udělali pod stromečkem radost. 

 

Jako první jsem namalovala vesmír na kterém je lesknoucí se diamant. Je namalován zlatou konturou a stříbrnou výplní, kterou jsem vystínovala růžovou a bílou akrylovou barvou. Podle symbologie značí diamant čistotu, stálost a moudrost. Zároveň přináší majiteli bohatství, zdraví a odhání zlé duchy. Tento obrázek měří 18 x 24 cm.

 

 Cena 250,-Kč

 

Druhý obrázek Je velikostí stejný, teda 18 x 24 cm. Namalovala jsme slona, kterého můžete znát z mého projektu. Slon je znakem paměti, dlouhověkosti, spolehlivosti a říká se, že slon nezapomíná. Sloni jsou také věrní společníci, kteří ctí rodinu a svému blízkému jdou na pomoc i za cenu vlastní smrti. Pokud slon zemře, skupina dalších jej několik dní střeží a oplakává, proto tedy symbol věrnosti. Všeobecně je známo, že sloni přináší štěstí.

 

Cena 250,-

 

Na třetím obraze je vyjící vlk. Vlk bývá pokládán za symbol divokého nespoutaného života instinktů. Většinou značí touhu utéct normám a být naprosto svobodný. Tento obrázek je veliký 30 x 30 cm. 

 

Cena 350,-Kč

 

Poslední malba vznikla čistě kvůli tomu, že mám ráda Star Wars a Darth Vader do vesmíru prostě patří! Měří 30 x 24 cm a určitě by rád visel u někoho z Vás v pokojíku. 

 

Cena 350,-Kč

 

Pokud budete mít zájem o nějaký z těchto obrázků, dejte mi vědět buď přes sociální sítě nebo zde na stránkách. Kdo bude první, ten má přednost. Ceny jsou uvedeny u obrázků. Krásnou neděli!! :-)

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Oblíbené příspěvky

Jednu PŘEDSVATEBNÍ prosím!

11.5.2018

1/5
Please reload

Nedávné příspěvky

October 21, 2017

January 5, 2017

December 19, 2016

Please reload

Sledujte nás

foto  ·  video  ·  grafika  ·  animace  ·  ilustrace  ·  kontakt

© 2016 Colorpix Production | David Borovička & Gábi Hájková

 

+420 775 720 202

production@colorpix.cz

Jablonec nad Nisou

...zahraniční zakázky pro nás nejsou překážkou...

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon