FOTOKNIHA Saal Digital

5.1.2017

Těsně před Vánoci jsme si všimli na facebooku zajímavé nabídky od Saal Digital. Mohli jsme si zkusit fotoknihu v hodnotě 1200 Kč za recenzi. Už delší dobu jsme přemýšleli, že si necháme ty nejlepší fotografie za rok 2016 zvěčnit a proto jsme byli šťastní, že se nám naskytla taková příležitost.

 

 

 Zvolili jsme formát na šířku ve velikosti A4, povrch matný a stránky lesklé. V aplikaci od Saal Digital se nám pracovalo velice dobře, vše bylo jasné a přehledné. určitě by to zvládl i člověk, který nemá s takovými programy žádné zkušenosti. 

 

 

Chtěli jsme zahrnout svatební, glamour, portrétové, přírodní i reportážní fotografie, ale protože jsme toho za rok 2016 nafotili hodně, bylo těžké vybrat ty nejlepší. Nakonec jsme se dohodli a během dvou dnů odeslali objednávku.

 

 

Kniha přišla v pevném krytu. Po rozbalení jsme byli nadšení. Pevné vazba knihy je tak hebká, že máte potřebu na ni pořád sahat. Vnitřní strany jsou velice pevné, barvy jasné. Vytisknuté fotografie vypadají mnohem lépe než v digitální podobě.

 

 

Ve srovnání s jinými knihami, které jsme měli možnost prohlédnout, je tato bezkonkurenčně nejkvalitnější. Knihu s radostí ukazujeme a doporučujeme všem, kteří si chtějí nechat vytvořit hmotnou vzpomínku. 

 

 

Mockrát děkujeme Saal Digital! Na facebooku je najdete jako @saal.digital.cz a na instagramu #saaldigital.

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Oblíbené příspěvky

Jednu PŘEDSVATEBNÍ prosím!

11.5.2018

1/5
Please reload

Nedávné příspěvky

October 21, 2017

January 5, 2017

December 19, 2016

Please reload

Sledujte nás

foto  ·  video  ·  grafika  ·  animace  ·  ilustrace  ·  kontakt

© 2016 Colorpix Production | David Borovička & Gábi Hájková

 

+420 775 720 202

production@colorpix.cz

Jablonec nad Nisou

...zahraniční zakázky pro nás nejsou překážkou...

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon