SVATEBNÍ NATÁČENÍ NO.1

27.3.2017

Konečně jsme vydali naše první svatební video. Dalo to práci, ale je konečně tu! 

 

V posledních dvou měsících jsme přidávali málo příspěvků, protože jsme měli práce až nad hlavu. Nejprve jsme se prodírali fotkami a záběry z Maturitního plesu Tanvald, poté ze svatby našich kamarádů Branka a Jany, která se konala 11.2. na nádherném zámku Liblice, pár kilometrů od Brandýsa nad Labem.

 

 

Fotky byly tentokrát pro nás prioritou, proto jsme je upravili jako první a se svatebním videem jsme si dali trochu na čas. Byl to od nás totiž svatební dárek, proto jsme upřednostnili ostatní zakázky, které spěchaly a navíc David končí ve své hlavní práci, aby se mohl věnovat už na 100% ColorPix, tak je to teď trošku hektické. Gábi u toho všeho píše diplomovou práci. V květnu už se budeme zabývat jen focením, natáčení, malováním. grafikou, no a prostě vším, co nás bude bavit ... a živit. :-D

 

Natáčení nás baví už delší čas. V minulosti jsme natočili několik videoklipů hudebním skupinám a tvořili reportážní a maturitní videa, proto nám naše zkušenosti dovolily pustit se do něčeho tak krásného, jako jsou svatební videa. 

 

Oba dva se věnujeme jak focení, tak natáčení a proto jsem si tuto svatbu rozdělili tak, že nejdůležitější okamžiky jako je obřad, tanec, krájení dortu, atd. fotil David a Gábi natáčela. Svatba byla laděna do bordeau barvy a moc se vyvedla. 

 

Začátek svatebního natáčení byl už v 8:00h, kdy jsme jeli s nevěstou ke kosmetičce a kadeřnici. Ačkoliv se může zdát, že tyto záběry nejsou potřebné. my to vidíme jinak. Celá proměna nevěsty je velice důležitá, taky proto se několik měsíců předem plánuje a zkouší. Myslíme si, že je hezké tyto okamžiky zaznamenat, protože každá žena si přeje být princeznou aspoň jednou za život, tak proč jí to nepřipomenout.

 

 

Jelikož se tato svatba konala už v únoru, počasí nám moc nepřálo. Občas mrholilo, sníh už nebyl, což se ve videu hodně odráží. Když nejsou dokonalé podmínky, musí být hold dokonalý pár. :-) Postprodukcí videa to sice můžete trochu vylepšit, ale sluníčko bohužel vždy hraje velkou roli.

 

Po zkrášlování a čančání následoval obřad, kde jsme se setkali poprvé s ženichem. Prostory zámku Liblice nás nadchly. Nicméně natáčení a focení v nich bylo dost náročné, jelikož v oválné místnosti ze všech stran prostupovalo venkovní světlo, které nám komplikovalo práci. No co, prostě jsme to zvládli! 

 

Po obřadu si David odvedl novomanželský pár na focení a Gábi se vydala s hosty na místo, kde měla probíhat hostina. Chvilka s nabíječkou po ruce se hodila, co si budeme povídat. Na místo určené se začali postupně sjíždět hosté a poté následovalo jídlo, pití, veselice, překvapení a spousta dalších aktivit. 

 

 

Svatbu jsme fotili a natáčeli dohromady krásných 16 hodin a unavení zapadali do postele. Poté střih a úprava videa trvala cca týden, což při naší vytíženosti nám dohromady zabralo měsíc a půl. :-D

 

I když je natáčení videí časově náročné, tak nás prostě baví a naplňuje. Máme v plánu se posouvat stále dál a tvořit krátkomentážní filmy, další svatební videa (už teď nás napadá milion věcí, které by se mohly do takového videa zařadit a udělat ho jedinečným) a další videoklipy. 

 

Prostě jsme vám chtěli říct, že se můžete těšit na pořádnou nálož videí, které pro vás připravujeme!

 

 Video doporučujeme pustit v té nejlepší kvalitě :-)

 

Pokud by měl někdo zájem pro tento rok si nás objednat na natáčení svatebního videa, pište na studio.colorpix@gmail.com nebo volejte na 775720202. Ještě máme nějaké termíny na léto volné a rádi si je zaplníme právě svatebním videem (ale i focením). :-)

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Oblíbené příspěvky

Jednu PŘEDSVATEBNÍ prosím!

11.5.2018

1/5
Please reload

Nedávné příspěvky

October 21, 2017

January 5, 2017

December 19, 2016

Please reload

Sledujte nás

foto  ·  video  ·  grafika  ·  animace  ·  ilustrace  ·  kontakt

© 2016 Colorpix Production | David Borovička & Gábi Hájková

 

+420 775 720 202

production@colorpix.cz

Jablonec nad Nisou

...zahraniční zakázky pro nás nejsou překážkou...

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon