Jednu PŘEDSVATEBNÍ prosím!

11.5.2018

Předsvatební focení začíná být čím dál oblíbenější. Schůzka je samozřejmostí, kde se klient se zákazníkem lépe seznámí. Velkou roli zde hraje první dojem a řeší se spíše organizační věci. Portfólio a doporučení jsou hlavním rozhodovacím faktorem novomanželů, koho si vybrat na svoji svatbu. Nicméně, každý klient je jiný a je k tomu potřeba také tak přistupovat. 

Dnes máme fotoaparát skoro všichni a z dovolené si přiveze nespočet selfíček a fotek drahé polovičky. Né každý z nás zkušenost stát před foťákem. Další věcí, že mě vlastně bude fotit ještě někdo cizí. Upřímně, holkám to většinou nevadí a fotí se rády. My chlapi prostě většinou focení nevyhledáváme. Otázkou a odpovědí, proč vůbec uvažovat o předsvatebním focení je jednoduchá. Za prvé se prostě otrkáte a po 15 minutách Vám nepřijde divné, že Vás někdo fotí. Blíže se seznámíte s fotografem a na svatbě už nemáte pocit, že přijde někdo cizí. No a za druhé, když to bude debil, nebo se fotky nebudou líbit, máte šanci ještě změnit fotografa :D

 

 

Přímo na svatbě se snažíme být všude a zároveň nikde. Proplouváme celým dnem tak, abychom nikoho nerušili. Předsvatebním dnem, tak projdete psychickou přípravou na společné focení novomanželů. To je totiž jediná chvilka, kdy po Vás budeme na svatbě něco chtít. Snažíme se, aby vše probíhalo s dobrou náladou a fotky byly přirozené.

 

 

Pokud stále přemýšlíte a váháte nad fotografem. Zkuste se ho dotázat, zda je možné zahrnout předsvatební focení do nějakého z balíčků, nebo u něj zkuste třeba párové či rodinné focení. Mrkněte do naší svatební galerie, ať víte do čeho jdete :) 

 

 

 

Svatební sezóna nám začíná, všem svatebčanům a hlavně i fotografům přejeme krásné počasí a povedené snímky! 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Oblíbené příspěvky

Jednu PŘEDSVATEBNÍ prosím!

11.5.2018

1/5
Please reload

Nedávné příspěvky

October 21, 2017

January 5, 2017

December 19, 2016

Please reload

Sledujte nás

foto  ·  video  ·  grafika  ·  animace  ·  umění  ·  kontakt

© 2016 Colorpix Production | David Borovička & Gábi Hájková

 

+420 775 720 202

production@colorpix.cz

Jablonec nad Nisou

...zahraniční zakázky pro nás nejsou překážkou...

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon