top of page

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Jsme připravení být nejen Vaším fotografem, ale i parťákem, kamarádem a pomocnou rukou na Vaší svatbě. Snažíme se vždy se vším poradit, být všude a zároveň nikde nevadit. Váš den zachytíme jako příběh, který si budete připomínat díky našim fotografiím do konce života. 

VŠECHNY POVEDENÉ FOTOGRAFIE DOSTANETE UPRAVENÉ

Jen pár upravených fotografií a zbytek jak nám to vyleze z foťáku? To u nás nehledejte. Z každé svatby dostanete všechny povedené fotografie upravené. Fotky vybíráme my, neupravené je neodevzdáváme. 

NA VELIKOU SVATBU JSME PŘIPRAVENI

Budete mít indickou svatbu, máte hodně kamarádů, nebo jen početnou rodinu a přijde na Vaší svatbu přes 80 hostů? V tomto případě doporučujeme zajistit si u nás dva fotografy. 

UCHOVÁME VZPOMÍNKY

Fotografie obdržíte po svatbě do svého webového měsíčního soukromého alba, které můžete poslat rodině a přátelům. Dále dostanete všechny fotografie na flashdisku a výběr 90 fotografií v tištěné podobě 10 x 15 cm

OBŘAD NEBO PŮL DEN?

Prší, svítí sluníčko, nebo je živelná pohroma? Fotíme za každé situace! Za svojí prací si stojíme, děláme jí pořádně a abychom mohli zajistit stejnou kvalitu svatebních fotografií pro každého, nabízíme pouze balíček do 10 hodin focení. 

CHVILIČKU TO ZABERE

Abychom odvedli svojí práci při postprodukci kvalitní, fotografie dodáváme standardně od 3 do 6 týdnů od svatby. Každá svatba je jedinečná a podle množství fotografií se ve výjimečných případech může úprava o nějaký den protáhnout. V tomto případně Vás informujeme, jak práce probíhá a za jak dlouho fotografie obdržíte. 

NEZAPOMEŇTE NA NÁS

Hladový fotograf dělá hladové fotografie. 

LÍBÍ SE VÁM NAŠE PRÁCE?
POPTEJTE NEZÁVAZNĚ CENÍK.

bottom of page