top of page

FOTÍME NEZAPOMENUTELNÉ OKAMŽIKY,
VYJÍMEČNÉ
LIDI A SKVĚLÉ PŘEDMĚTY

Záleží nám na tom, aby každá fotografie byla perfektní. Klademe důraz na emoce. Počkáme si na ten správný moment. Fotíme kdekoliv a kdykoliv. K dispozici máme vlastní ateliér vybavený profesionální technikou. Jsme připraveni na každou zakázku.

NENAŠLI JSTE TO, CO HLEDÁTE? KONTAKTUJTE NÁS.

Dron

LETECKÉ ZÁBĚRY

Nabízíme focení a natáčení dronem s pilotní licencí.

Orlík-2.jpg
OMRKNOUT

Porod

PROJEKTY

Čas od času nafotíme projekt, který není spjatý s žádnou zakázkou.

rozárka-46.jpg
OMRKNOUT
jarni_fotografie-12.jpg

PRONÁJEM 

ATELIÉRU 

Půjčte si náš plně vybavený ateliér špičkovou technikou pro fotografy, tvůrce, firmy i nadšence v centru Jablonce nad Nisou.

černé space-01.png

PROČ JÍT DO FOCENÍ PRÁVĚ S NÁMI?

ZNÁME SVOJI CENU

Vážíme si svého času a známe své možnosti. Pendlujeme mezi Jablonecem a Prahou, i naše ceny jsou někde na půli cesty. Při větších zakázkách jsme schopni se dohodnout na lepších podmínkách.

DOBŘE SE S NÁMI SPOLUPRACUJE

Jsme sympatičtí a hodní lidé. Do ničeho při focení nenutíme. Práce s lidmi nás baví, poradíme si s manželem, co se nerad fotí, umíme to s dětmi a při focení jsme vaším parťákem. 

MÁME SVŮJ RUKOPIS

Ke každé zakázce přistupujeme zvlášť. Při úpravách děláme vlastní postprodukci a nepoužíváme žádné koupené filtry.  I proto je u fotografií patrný náš rukopis.

KOLIK FOTOGRAFIÍ OBDRŽÍTE

Při reportážích nikdy neděláme "jen pár fotek". Nemůžeme si pomoct a vždy dáváme všechny povedené a upravené. U produktového focení posíláme fotky na výběr klientovi  a při osobním focení vybíráme do 30 fotek my.

JSME TECHNICKY ZDATNÍ

Díky více než 10ti letům zkušeností jak s focením, tak natáčením, se nezalekneme žádné techniky. Umíme pracovat se světly, s fotoaparáty, kamerou i dronem. Umíme v mnoha programech, které denně používáme.

JSME PERFEKCIONALISTÉ

Neupravené fotografie u nás nehledejte. Každou fotografii chceme mít dokonalou, proto ji upravujeme a poté několikrát kontrolujeme. Vždy se snažíme, aby byl výsledek co nejlepší, ať se jedná o velkou nebo menší zakázku.

NEDĚLÁME JEN FOTKY, TVOŘÍME PŘÍBĚHY

Přemýšlíme nad každou fotografií. Necvakáme bezhlavě a počkáme si na ten správný okamžik. Je pro nás důležité, aby fotka vyjadřovala příběh, emoce, nebo aby se člověk nad fotkou zamyslel. 

JSME ZODPOVĚDNÍ

Můžete se na nás spolehnout.

LÍBÍ SE VÁM NAŠE PRÁCE?
POPTEJTE NEZÁVAZNĚ SLUŽBU.

KONTAKTOVAT
bottom of page