top of page

VÁNOČNÍ FOCENÍ 2023

Rádi bychom Vás pozvali na již tradiční Vánoční aranžované focení.

Připravujeme útulné a vkusné zátiší s pravými rekvizitami. Nepoužíváme předtištěná plátna a snažíme se, abychom zachytili ducha Vánoc a vy jste se při focení cítili uvolněně jako u Vás doma. Chcete mít kouzelnou vzpomínku nebo tématicky obdarovat své nejbližší? Napište nám a zarezervujte vybraný termín.

JAK BUDE ZÁTIŠÍ LETOS VYPADAT?

Chtěli jsme to udělat zase jinak, barevně, tak jak to jinde zaručeně nenajdete (ani na pinterestu). Letos jsme nechtěli sázet na jistotu jednoduchých barevností, které najdete u spousty jiných fotografů, chtěli jsme se odlišit a udělat to po svém a trochu zariskovat, a proto jsme vsadili na RETRO. Už od léta jsme věděli, že chceme použít retro tapetu, jako u našich babiček, vybrat ji nám dalo zabrat, a pak už jsme plánovali všechno ostatní. Renovovali skřínku, hledali dekorace, retro tv, hodiny, vybírali lamely na stromek. Inspirací nám byly retro fotky z našich dětství. Aktuální ukázku naleznete na našem fb a instagramovém profilu.

CHCETE SE OBJEDNAT NA VÁNOČNÍ FOCENÍ?

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Co si obléknout na sebe?

V představivosti se meze nekladou, oblečení by vám mělo být hlavně pohodlné, abyste se cítili při focení skvěle. Pokud si ale nevíte rady, doporučujeme spíše jednobarevné oblečení bez velkých nápisů. Inspirujte se u nás v portfoliu.

Jak dlouho dopředu se musím objednat?

Čím dříve, tím lépe. Vánoční focení se nám vždy rychle plní, ale při velkém zájmu vždy chystáme ještě jeden další termín. Nehodí se Vám dané termíny a chtěli byste dorazit jindy? Zkuste nám napsat.

Kdo nás bude fotit?

Těšit se můžete jako vždy na Davida, ale kdyby byl náhodou nemocný, tak zaskočí Gábi.

Kde bude focení probíhat?

Aranžované focení bude probíhat u nás v ateliéru na adrese Jungmannova 8, Jablonec nad Nisou, 46601

Dá se u vás zaparkovat?

Před ateliérem je několik parkovacích míst, kde se dá zaparkovat zadarmo. Pokud bude místo obsazené, je možné využít v ulici dále několik desítek parkovacích míst s parkovacím automatem.

Chtěl/a bych mix fotek Vánoční a i normální, šlo by to?

Bohužel letos tuto variantu nenabízíme. Všechna světla a další vybavení bude nastaveno k Vánočnímu zátiší a během focení je náročné vše přesouvat.

V ateliéru ale fotíme celoročně, takže je možné se objednat na kterýkoliv jiný den. 

Mohli bychom mít fotky ve školce od vás?

Ano, je to možné, akorát je potřeba vše domluvit přímo s ředitelem školy nebo školky. Balíčky pro děti ve školkách máme od 350 ,- Kč/dítě.

Kdo všechno se může fotit?

Děti, rodiny, páry, kamarádi, babičky, dědečkové, zvířátka. Vyfotíme kohokoliv. Maximální kapacita na fotku je zhruba 7 lidí.

ateliérové foto

UKÁZKA VÁNOČNÍCH FOTOGRAFIÍ Z PŘEDEŠLÝCH LET

Kotva 1
bottom of page