top of page

FOTOATELIÉR COLORPIX.SPACE

Sídlíme v samotném centru Jablonce. Náš ateliér je prostorný a využíváme každý jeho kousek jak na focení lidí, tak na produktovou fotografii. Nyní máme k dispozici 8 barev pláten, vintage a zdobenou zeď, část studia je připravena jako "obývák" pro lifestylové fotografie.

LÍBÍ SE VÁM NAŠE PRÁCE?
POPTEJTE NEZÁVAZNĚ CENÍK.

ČASTO SE NÁS PTÁTE

Co si obléknout na sebe?

V představivosti se meze nekladou, oblečení by vám mělo být hlavně pohodlné, abyste se cítili při focení skvěle. Pokud si ale nevíte rady, doporučujeme spíše jednobarevné oblečení bez velkých nápisů. Inspirujte se u nás v portfoliu.

Fotíte i narozeninové a jiné aranžované focení?

Několikrát do roka pro Vás připravujeme aranžované focení (jarní, letní, vánoční) a další typy focení, které vyhlašujeme na našich sociálních sítí, případně je naleznete zde

Kolik stojí focení ateliéru?

Neděláme jen fotografie, tvoříme příběhy. Každé focení je jedinečné a podle toho obdržíte 18-30 upravených fotografií. Balíček stojí 3.500,- Kč. Je možnost za příplatek vlastní výběr fotografií, nebo profesionální líčení od 990,- Kč / osobu. 

Jak dlouho dopředu se musím objednat?

Ideální čas je 14 dní - 3 týdny předem, abychom si pro vás mohli zarezervovat termín, který vám bude vyhovovat. Samozřejmě se nebojte nás zeptat kdykoliv, pokud máme volno, fotíme klidně den po objednání. 

Dá se u vás zaparkovat?

Před ateliérem je několik parkovacích míst, kde se dá zaparkovat zadarmo. Pokud bude místo obsazené, je možné využít v ulici dále několik desítek parkovacích míst s parkovacím automatem.

Chtěl/a bych fotky u plátna na akci. Jde to?

Bez problému. Jsme schopni zajistit náš ateliér na vaší akci. Přivezeme světla, plátno a hlavně fotografa.

ateliérové foto

UKÁZKA ATELIÉROVÝCH FOTOGRAFIÍ

bottom of page