top of page

OSOBNÍ FOTOGRAFIE

Milujeme naši krásnou českou přírodu i architekturu, známe krásná místa u nás v Jizerkách i v Praze. Přijedeme za vámi však kamkoliv a vyfotíme tak, aby to pro vás bylo co nejvíce pohodlné. Tvoříme přirozené fotografie, neštelujeme do nepřirozených póz, ale umíme poradit. Jsme tu pro vás.

LÍBÍ SE VÁM NAŠE PRÁCE?
POPTEJTE NEZÁVAZNĚ CENÍK.

ČASTO SE NÁS PTÁTE

Co si obléknout na sebe?

V představivosti se meze nekladou, oblečení by vám mělo být hlavně pohodlné, abyste se cítili při focení skvěle. Pokud si ale nevíte rady, doporučujeme spíše jednobarevné oblečení bez velkých nápisů. Inspirujte se u nás v portfoliu.

Kolik focení stojí?

Neděláme jen fotografie, tvoříme příběhy. Každé focení je jedinečné a podle toho obdržíte 18-30 upravených fotografií. Balíček stojí 3.500,- Kč. Je možnost za příplatek vlastní výběr fotografií, nebo profesionální líčení od 990,- Kč / osobu. 

Jak focení probíhá?

Při focení jsou pro nás nejdůležitější emoce a cit pro detail. Většinu času si povídáme a u toho fotíme. Když je samozřejmě potřeba, rád vedu a říkám jak se postavit, co udělat,  aby vše vypadalo dobře. Nikdy však nenutím do ničeho, co je vám nepříjemné, nebo co působí nepřirozeně.

Jak dlouho dopředu se musím objednat?

Ideální čas je 14 dní - 3 týdny předem, abychom si pro vás mohli zarezervovat termín, který vám bude vyhovovat. Samozřejmě nebojte se nás zeptat kdykoliv, pokud máme volno, fotíme klidně den po objednání. 

Kde všude fotíte?

Focení může probíhat u nás v ateliéru, venku na vhodném vybraném místě dle domluvy a podle počasí, nebo přímo u Vás doma. Rádi za Vámi přijedeme kamkoliv. Nejčastěji fotíme v severních Čechách a v Praze, kde známe krásná místa, které rádi využíváme. 

Je něco, co nefotíte?

Rádi nafotíme novorozené miminko u Vás doma v náručí,  nebo jak ho chováte u nás v ateliéru u plátna. Pokud byste měli zájem pouze o newborn focení miminek v košíčku apod., rádi doporučíme jiné fotografy, kteří se na tento typ focení specializují. 

portfolio

UKÁZKA OSOBNÍCH FOTOGRAFIÍ

bottom of page